ERKEN BAŞVURU

Tüm Türkiye / Tüm Alanlar

Erken Başvuru Nedir?

Aradığınız pozisyonu ilanlar arasında göremediyseniz, bu sayfadan ileriye dönük, erken başvuru yaparak, ileride açılacak pozisyonlar için ön.sıraya geçebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Belgele.Net’te öncelikli amacımız kalifiye tasarım uzmanlarıyla onları arayan proje sahiplerini buluşturmak.

Firma ve proje sahipleri için, görsel tasarım profesyonelleriyle önceden tanışıyor, görüşüyor, gerektiğinde uzmanlıklarını da belgeleyerek, aranacakları / aranmakta oldukları pozisyonlar için hazırlıyoruz. Bunun için öncelikle bize başvuran firma ve proje sahiplerinden aradıkları uzmana dair beklentilerini ve projeye / firmaya dair detaylar, çalışanlara sunulan imkan ve fırsatları da öğreniyor ve özel bir iş ilanı hazırlıyoruz.

Adaylarsa ilgilendikleri pozisyonlara, hiç bir üyelik gerektirmeyen yapımız sayesinde, sadece gerekli minimum bilgileri girerek başvurabiliyorlar. Bu bilgiler: İsim, e-posta ile özgeçmiş ve portfolyo linklerinden ibaret.

Ardından kısa bir skype görüşmesi ve talep edildiyse mini bir çoktan seçmeli test ile uzmanlık seviyesini belirliyor ve en iyi adaylarla proje sahiplerini buluşturuyoruz.

2 Yönlü Hizmet

Belgele.Net yöntemiyle, firmalar onlarca veya yüzlerce görüşme ve uzun seçim süreçlerinden kurtulup, uzmanlığı ispatlanmış adaylarla buluşuyor. Proje veya iş arayışındaki uzman adaylarsa bilgileri ve birikimlerini sadece Belgele.Net’le paylaşarak, aradıkları pozisyona kestirme yoldan ulaşabiliyorlar.

Sertifikalar?

Erken başvurularla sıralamanızı yükseltmek için uzmanlıklarınızı sertifikalarla göstermekten daha iyi bir yöntem yoktur. Eğer mesleki sertifikalarınız varsa, bunları bildirmeniz ve uzman listelerinde armalar kazanarak öne çıkmanız daha da kolaylaşır.

Örneğin, Arayüz Tasarımı (UI) konusunda açılacak bir pozisyon için tavsiye edilecek uzmanlar arasında Web Tasarım Konseptleri konusunda sertifika sahibi bir aday haliyle öne çıkacak ve daha çok dikkat çekecektir.

Bilgi ve Tecrübelerinizi sertifikalarla belgeleyebilmeniz için, Belgele.Net sertifika sınavları da yolda.

Belgele.Net İle Başvur

Ücret

Konum

Seviye

Görüşmeye açık TÜRKİYE Uzman ve üzeri